Twinkly + OMEN Light Studio

Wzmocnij swoje wrażenia z gry

Wciągające oświetlenie RGB

Odkryj nasze sterowane za pomocą aplikacji inteligentne światła LED do dekoracji przez cały rok z nieograniczonymi efektami niestandardowymi, oszałamiającą jasnością i 16 milionami kolorów.
Użyj aplikacji Twinkly do mapowania świateł za pomocą kamery smartfona, zsynchronizuj wiele urządzeń, aby uzyskać większy wyświetlacz, i sparuj z Twinkly Music, aby uzyskać światła reagujące na dźwięki i muzykę w czasie rzeczywistym

Bezbłędnie doskonały

Czeka na Ciebie najbardziej płynna rozgrywka w historii. Łącząc rewolucyjną technologię Twinkly z najnowocześniejszym studiem oświetleniowym OMEN, doświadczysz rozgrywki jak nigdy dotąd.

Jak to działa?

Konfiguracja świateł Twinkly do pracy z Razer Chroma ™ RGB jest prosta. Udekoruj pokój gier za pomocą świateł Twinkly a następnie pobierz Razer Synapse 3 i Twinkly Chroma Connector, aby rozpocząć konfigurację.

POBIERZ

Uruchom OMEN Light Studio, wybierz Twinkly spośród obsługiwanych usług i zaloguj się na swoje konto Twinkly

DODAJ URZĄDZENIA

Wybierz urządzenia i/lub grupy z aplikacji Twinkly, które chcesz przenieść do OMEN Light Studio; spowoduje to również zaimportowanie zmapowanych układów.

CIESZ SIĘ GRĄ

Umieść zaimportowane urządzenia w przestrzeni i graj z różnymi efektami świetlnymi.
Ciesz się nową, ulepszoną rozgrywką.

OMEN GAMING HUB

Kontrola każdego piksela

Aplikacja ta pozwala użytkownikom podłączyć całą gamę produktów Twinkly do OMEN Gaming Hub i zsynchronizować je z zewnętrznymi urządzeniami i peryferiami obsługującymi RGB. Dostosuj i kontroluj całe oświetlenie RGB komputera do gier w jednym miejscu z ponad 16 milionami kolorów, aby poprawić zarówno wrażenia, jak i rozgrywkę.

1
2
3

Wybierz walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro